SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Světle béžová dvoumístná pohovka Max Winzer Orleans Velvet

Světle béžová dvoumístná pohovka Max Winzer Orleans Velvet
0
0 hodnocení

Výrobce: Max Winzer

EAN: 4052431079748

Výrobní číslo: 2911-2100-2044226-F07

Ikonický design, nekonečný komfort a řemeslné zpracování, které klade důraz na každičký detail, to je kolekce sedacího nábytku Orleans.
Područky jsou zdobeny cvočky, které celku dodají na výjimečnosti.
O značce:
Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.
Co je to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.
A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Cena 35 679 v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Světle béžová dvoumístná pohovka Max Winzer Orleans Velvet

Bonami
Světle béžová dvoumístná pohovka Max Winzer Orleans Velvet
Přejít do Bonami

35 679 skladem

  • Historie nejnižší ceny Světle béžová dvoumístná pohovka Max Winzer Orleans Velvet

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky