SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Šedá třímístná pohovka Max Winzer Norwin Velvet

Šedá třímístná pohovka Max Winzer Norwin Velvet
0
0 hodnocení

Výrobce: Max Winzer

EAN: 4052431033498

Výrobní číslo: 2909-3100-2044116-F07

Kolekce Norwin ztělesňuje elegantní, prvotřídní sedací nábytek, jehož design byl inspirován slavným modelem jménem Chesterfield.
Hledáte-li kombinaci nadčasového stylu a podmanivého glamouru, zvolte Nowrin!
O značce:
Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.
Co je to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.
A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Cena 39 379 v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Šedá třímístná pohovka Max Winzer Norwin Velvet

Bonami
Šedá třímístná pohovka Max Winzer Norwin Velvet
Přejít do Bonami

39 379 skladem

  • Historie nejnižší ceny Šedá třímístná pohovka Max Winzer Norwin Velvet

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky