SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Růžové křeslo Max Winzer Verita Velvet

Růžové křeslo Max Winzer Verita Velvet
0
0 hodnocení

Výrobce: Max Winzer

EAN: 4052431032767

Výrobní číslo: 2960-1100-2044206-F01

Klasická křesla z kolekce Verita jsou pro všechny milovníky nadčasového designu, který přežívá roky.
Měkké polstrování, příjemný a odolný potah a masivní nohy dělají z tohoto křesla kousek, který vám bude sloužit dlouhá léta.
Ty s označením Velvet mají navíc jemný potah s velurovou strukturou, která má lesklý sametový efekt. Na dotek je tedy velmi příjemný a hebký.
O značce:
Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Co je to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.
A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Cena 19 099 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Růžové křeslo Max Winzer Verita Velvet

Bonami
Růžové křeslo ušák Max Winzer Verita Velvet
Přejít do Bonami

19 099 Kčdoba dodání neznámá

  • Historie nejnižší ceny Růžové křeslo Max Winzer Verita Velvet

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky