SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Růžová třímístná pohovka Max Winzer Ivette

Růžová třímístná pohovka Max Winzer Ivette
0
0 hodnocení

Výrobce: Max Winzer

EAN: 4052431075115

Výrobní číslo: 2994-3880-2044206-F07

Vysoce stylový nábytek, to jsou slova, která kolekci křesel a pohovek Ivette perfektně vystihují. Svým glamour designem povýší každou místnost na designové království! Krása však není jediné, v čem tato řada vyniká. Její potah, který na dotek připomíná samet či semiš, je extrémně odolný vůči oděru: pyšní se hodnotou Martindale 100 000!
O značce:
Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.
Co je to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.
A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Cena 51 299 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Růžová třímístná pohovka Max Winzer Ivette

Bonami
Růžová třímístná pohovka Max Winzer Ivette
Přejít do Bonami

51 299 Kčskladem

  • Historie nejnižší ceny Růžová třímístná pohovka Max Winzer Ivette

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky