SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

REFLEX NUTRITION Testo Fusion® 90 kapslí

REFLEX NUTRITION Testo Fusion® 90 kapslí
0
0 hodnocení

Výrobce: REFLEX NUTRITION

EAN: 5033579035277

Výrobní číslo: 10665

Účinná kombinace 50% Fenugreek extraktu s vysokým obsahem steroidních saponinů, důležitých minerálů ve formě chelátu (zinek, měď, hořčík), vitamínu D3, B6 a L-karnitinu. Účinná kombinace 50% Fenugreek extraktu s vysokým obsahem steroidních saponinů, důležitých minerálů ve formě chelátu (zinek, měď, hořčík), vitamínu D3, B6 a L-karnitinu.

Furostanolové steroly – 750 mg v každé dávce

Fenugreek (Trigonella foenum-gaecum (pískavice řecké seno)) je ve sportovní výživě využíván již delší dobu, nicméně jako vždy je důležitý obsah aktivních látek. Stejně jako je u ergogenu Tribulus Terrestris důležitý obsah steroidního saponinu protodioscin, je u ergogenu Fenugreek důležitý obsah tzv. furostanolových (Fenugreek) sterolů, které patří do výše zmíněné rodiny steroidních saponinů. Mezi nejznámější furostanolové steroly patří: yamogenin, gitogenin, tigogenin, smilagenin, sarsasapogenin, neotigenin, yuccagenin, lilagenin a neogitogenin. TestoFusion obsahuje 50% extrakt s obsahem 750 mg furostanolových (Fenugreek) sterolů v každé dávce!

Aditivum minerálů ve formě chelátů – nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost.

Důležité minerály: zinek, měď a hořčík jsou zastoupeny v exkluzivní formě chelátu. Chelát představuje vazbu minerálu na dva "nosiče" obvykle

Parametry

Barvavícebarevná

Cena od 430 Kč - 755 Kč v 5 obchodech

Obchody, které prodávají REFLEX NUTRITION Testo Fusion® 90 kapslí

  • Historie ceny REFLEX NUTRITION Testo Fusion® 90 kapslí

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny REFLEX NUTRITION Testo Fusion® 90 kapslí. Porovnání obchodů, které prodávají REFLEX NUTRITION Testo Fusion® 90 kapslí.

  • Související položky