Sledujcenu.cz - průvodce nakupováním

Payot Pate Grise L Originale dermo krém na akné 15 ml

Payot Pate Grise L Originale dermo krém na akné 15 ml
0
0 hodnocení

Výrobce: PAYOT Paris

EAN: 3390150563461

Již téměř 70 let je pasta na akné Pâte Grise Payot ideální péčí o pleť, která vám pomůže co nejrychleji odstranit pupínky. Tajemství této péče proti pupínkům se předává z generaci na generaci. Její tajné složení pracuje během vašeho spánku, kdy urychluje dozrání pupínků a tím rychlé zmizení nedokonalostí!
U příležitosti 70. narozenin Pâte Grise vytvořila ilustrátorka a bloggerka Lauriane pro firmu Payot a tento její bestseller nový háv v limitované edici – barevný, delikátní a s grafikou listů mandlovníku připomínajících výtažek ze sladkých mandlí. Hezké tečky a anýzově zelené víčko dodávají ikonické dóze slavnostní nádech.
Použití: Aplikujte večer na dokonale vyčištěnou pleť silnou vrstvu lokálně na pupínky. Jako doplněk používejte přípravek Spéciale 5 k vysušení nedokonalostí pleti a krycí tyčinku Stick Couvrant Pâte Grise k jejich zakrytí.
Výsledky: Zklidňující sladká mandle místně pleti ulevuje. Výtažky z břidlice viditelně regulují nadbytečný kožní maz a pomáhají zmizení pravidelně se objevujících pupínků. Kysličník zinečnatý lokálně zklidňuje podrážděná místa a absorbuje nadbytek kožního mazu. Obličej je opět čistý a projasněný.
Tip od Payot: K dosažení maximálního účinku Pâte Grise během noci a ochránění povlečení (Pate Grise může způsobit skvrny), zakryjte si místo, na které jste přípravek aplikovali, malou náplastí.
Aktivní ingredience: výtažky břidlice, mastek, kysličník zinečnatý, sladké mandle.
Složení: hydroxystearic/linolenic/oleic polyglycerides, talc, zinc oxide, pentaerythrityl tetraisostearate, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, tridecyl trimellitate, aqua (water), ichthammol, sodium shale oil sulfonate.
Payot Pate Grise L Originale dermo krém na akné 15 ml

Cena od 620 - 620 v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Payot Pate Grise L Originale dermo krém na akné 15 ml

Fann parfumerie
Payot Paté grise dermo krém na akné 15 ml
Přejít do Fann parfumerie

620 skladem do týdne

  • Historie nejnižší ceny Payot Pate Grise L Originale dermo krém na akné 15 ml

  • Související položky