Sledujcenu.cz - průvodce nakupováním

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ 12 Granule pro suspenzi

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ  12 Granule pro suspenzi
0
0 hodnocení

Výrobce: ZENTIVA A.S.

Složení: Účinné látky jeden sáček obsahuje paracetamolum 650 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg Pomocné látky sacharóza 2806,32 mg, aspartam 74,6 mg, dihydrát citronanu sodného 517,40 mg (odpovídá 121,39 mg sodíku) kyselina citronová, kyselina vinná, přírodní citronové aroma v prášku, povidon 25, kyselina askorbová, pigmenty z oddenku kurkumy dlouhé   Dávkování: Dospělí, včetně starších osob a dospívajících od 15 let Podává se jeden sáček rozpuštěný v šálku h

Parametry

Cesta podáníPerorálně
Dodavatel na trhSanofi
Léková formaPrášek
Pharmacotherapeuticá skupinaAnalgetiku, antipyretikum, antiflogistik
ProPro muže, Pro ženy
Režim výdejeVolně prodejné HVLP
Trápí měchřipka a nachlazení
VýrobceZENTIVA, K.S., PRAHA
ZnačkaPARALEN

Cena od 129 - 169 v 6 obchodech

Obchody, které prodávají PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ 12 Granule pro suspenzi

DocSimon.cz
PARALEN GRIP horký nápoj CITRÓN sáčky 12

sLéky.cz
ZENTIVA, K.S., PRAHA | Paralen Grip Horký Nápoj 12 sáčků
Přejít do sLéky.cz

135 skladem

Pilulka.cz
Paralen Grip Horký Nápoj por.gra.sus. 12
Přejít do Pilulka.cz

139 skladem do dvou dnů

BENU.cz
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ CITRÓN 650MG/10MG POR GRA SUS 12
Přejít do BENU.cz

139 skladem

rohlik.cz
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ CITRÓN 650MG/10MG POR GRA SUS 12
Přejít do rohlik.cz

145 skladem

Dr.Max
Paralen Grip Horký nápoj citron 12 sáčků
Přejít do Dr.Max

169 skladem do dvou dnů

  • Historie nejnižší ceny PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ 12 Granule pro suspenzi

  • Související položky