SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Olivově zelené křeslo Max Winzer Kendra Velvet

Olivově zelené křeslo Max Winzer Kendra Velvet
0
0 hodnocení

Výrobce: Max Winzer

EAN: 4052431035416

Výrobní číslo: 2959-1100-2044229-F01

Kendra je řada stylových, nadčasových ušáků opatřených o ozdobné knoflíky. Kolekce s přívlastkem Velvet se pyšní potahem na dotek i oko připomínajícím samet, oproti tomu Velor si zamilujete pro vzhled připomínající velur. Co mají oba materiály společného? Úctyhodnou odolnost vůči oděru, která dosahuje hodnoty 100 000 cyklů!
O značce:
Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.
Co je to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.
A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Cena 15 489 v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Olivově zelené křeslo Max Winzer Kendra Velvet

Bonami
Olivově zelené křeslo ušák Max Winzer Kendra Velvet
Přejít do Bonami

16 399 skladem

  • Historie nejnižší ceny Olivově zelené křeslo Max Winzer Kendra Velvet

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky