SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Nash Batoh Dwarf Rucksack 28L

Nash Batoh Dwarf Rucksack 28L
0
0 hodnocení

Výrobce: NASH

Perfektní pro kratší vycházky k vodě kde potřebujete být stále mobilní. Dwarf Rucksack má 28 litrový hlavní prostor, velké kapsy s vysokou kapacitou a kvalitně tvarovanou a polstrovanou zadní část pro pohodlí při těch nejdelších procházkách. Polstrované ramenní popruhy přizpůsobují individuální nastavení. Perfektní pro kratší vycházky k vodě kde potřebujete být stále mobilní. Dwarf Rucksack má 28 litrový hlavní prostor, velké kapsy s vysokou kapacitou a kvalitně tvarovanou a polstrovanou zadní část pro pohodlí při těch nejdelších procházkách. Polstrované ramenní popruhy přizpůsobují individuální nastavení.
Největší z pěti vnějších kapes pojme Nash Medium Box Logic tackle box, další kapsy poslouží pro uložení základního vybavení a umožní tak snadný přístup, včetně jedné dlouhé boční kapsy do které se vejdou vidličky nebo penál na návazce. 
Díky zpevněným zádům si Dwarf Rucksack zachová svůj tvar, takže jeho obsah je vždy možné snadno nalézt. Dvojitá přezka a popruhy na vrchní části Dwarf Rucksack umožňují přenášet další objemné předměty, jako je odháčkovací matrace a spací pytel. Zvýší se tak objem vybavení, které nutně potřebujete a můžete tak Dwarf Rucksack využít i 48 hodinové výpravy.
Rozměry: 50cm (H) x 29cm (W) x 19cm (D) (hlavní úložný prostor)

Parametry

DistribuceCZ
Objem27l

Cena 1 999 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Nash Batoh Dwarf Rucksack 28L

Chyť a pusť
Nash Batoh Dwarf Rucksack 28L

  • Historie nejnižší ceny Nash Batoh Dwarf Rucksack 28L

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky