Sledujcenu.cz - průvodce nakupováním

Me to You Zrcátko - Květinky

Me to You Zrcátko - Květinky
0
0 hodnocení

Výrobce: Me To You

EAN: 8590228030351

Úžasní šediví medvídci Me to You s roztomilým modrým nosem a záplatou, čekají na nový domov. Zrcátko od medvídka Me to You se vám vejde do kabelky a vy ho tak budete mít stále po ruce.
Úžasní šediví medvídci Me to You s roztomilým modrým nosem a záplatou, čekají na nový domov. Pořiďte roztomilého medvídka Me to You své kamarádce, přítelkyni, sestřičce nebo mamince a ukažte jim, jak moc je máte rádi! Každý medvídek Me to You přináší obdarovanému pohlazení plné lásky, radosti a přátelství.
Zrcátko od medvídka Me to You se vám vejde do kabelky a vy ho tak budete mít stále po ruce. 
Medvídci Me To You nejsou jen obyčejní plyšoví medvídci! Jsou to kouzelná stvoření s vlastním příběhem, která zaručeně potěší každého . Medvídek Me to You se stal symbolem přátelství a lásky, který vnáší úsměv a radost do tváří každého kdo se s ním setká.
Na jedné skládce pod starou matrací ležel zapomenutý plyšový medvídek. Ležel tam v dešti, ležel tam ve sněhu. Postupem času vlivem vody i sněhu medvídek zešedivěl a zmodral mu nos. Na jeho prokřehlém tělíčku se objevilo pár děr. Až ho jednoho dne objevila malá holčička a vzala si ho domů. Poprosila maminku, aby medvídka vyčistila a opravila mu díry záplatami. Od té doby byli nejlepšími přáteli. 

Obchody, které prodávají Me to You Zrcátko - Květinky

Aktuálně nenabízejí žádné obchody.

Dříve prodávaly obchody:

VMD DrogerieVMD Drogerie

  • Historie nejnižší ceny Me to You Zrcátko - Květinky

  • Související položky