SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Krémová třímístná pohovka Max Winzer Hillary

Krémová třímístná pohovka Max Winzer Hillary
0
0 hodnocení

Výrobce: Max Winzer

EAN: 4052431101081

Výrobní číslo: 2890-3880-1645215-KUN

Hillary, to je sedací nábytek nestárnoucího vzhledu, kteří si oblíbí všichni příznivci neporazitelné klasiky. Nebude problém jej s lehkostí zakomponovat do jakkoli zařízeného prostoru a s přibývajícími léty se neokouká.
O značce:
Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.
Co je to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.
A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Parametry

Doba doručení121
VýrobceMax Winzer

Cena 35 699 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Krémová třímístná pohovka Max Winzer Hillary

Bonami
Krémová třímístná pohovka Max Winzer Hillary
Přejít do Bonami

35 699 Kčskladem

  • Historie nejnižší ceny Krémová třímístná pohovka Max Winzer Hillary

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky