SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Hra Activision Xbox 360 Call of Duty: Advanced Warfare

Hra Activision Xbox 360 Call of Duty: Advanced Warfare
0
0 hodnocení

Výrobce: Activision

EAN: 5030917145940

Schopnosti nové generace vojáků. Moc poutavého výkonu Kevina Spaceyho. Výkon zcela nové exoskeleton herní mechaniky. To mění všechno. Call of Duty: Advanced Warfare zahajuje novou éru a přináší úchvatnou novou vizi pro tuto herní sérii . Posouvá Vás vpřed k průkopnickému hernímu zážitku, děj jehož jakoby byl vystřižený z titulků zítřka v předvídání budoucnosti technologie a taktiky, které se vyvinuly do nového způsobu boje.

Děj se odehrává v roce 2054, kdy se objevují soukromé vojenské společnosti schopny zachránit lidstvo zničeného světa, které se snaží vzchopit po globálním útoku na jeho armády a infrastrukturu. Vy jste voják nové generace. Vybavený špičkovými schopnostmi exoskeletonu, technologickými vylepšeními a high-tech zařízeními vstupte do řad vysoce trénované, specializované jednotky odhodlané získat převahu v mezích pokročilého boje.

Hra Call of Duty: Advanced Warfare je vyvinuta speciálně pro nextgen konzole a PC. Jde o první výsledek prodlouženého, až tříletého vývojového cyklu, takže vývojové studium mohlo hru vyvíjet o rok déle. Díky tomu můžete očekávat ohromující zážitek nové generace, kde Vás čeká celá řada technických vylepšení v oblasti grafiky a audia, vytvářející téměř fotorealistický svět, který se nepodobá žádnou hru ze série Call of Duty dosud as novými technologiemi zachycení pohybu a obličejové animace,

Parametry

DistribuceCZ
Typ distribucekrabicová

Cena 419 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Hra Activision Xbox 360 Call of Duty: Advanced Warfare

SuperGAMER.cz
Call of Duty: Advanced Warfare XBOX 360
Přejít do SuperGAMER.cz

419 Kčskladem do týdne

  • Historie nejnižší ceny Hra Activision Xbox 360 Call of Duty: Advanced Warfare

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky