SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Hořčicově žluté křeslo Max Winzer Vicky Velor

Hořčicově žluté  křeslo Max Winzer Vicky Velor
0
0 hodnocení

Výrobce: Max Winzer

EAN: 4052431017962

Výrobní číslo: 2924-1100-2051766-F07

Vicky je kolekce pohodlných retro ušáků nabízejících spoustu prostoru i široký výběr potahových materiálů. Základní řada je potažena hladkou kvalitní textilií, řada s přívlastkem Velvet na dotek i oko zaujme povlakem připomínajícím samet. Řadu Velor si pak zamilujete pro potah z látky inspirované velurem.
O značce:
Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.
Co je to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.
A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Cena 19 769 v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Hořčicově žluté křeslo Max Winzer Vicky Velor

Bonami
Hořčicově žluté křeslo ušák Max Winzer Vicky Velor
Přejít do Bonami

19 769 skladem

  • Historie nejnižší ceny Hořčicově žluté křeslo Max Winzer Vicky Velor

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky