SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s borůvkami 40 g

Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s borůvkami 40 g
0
0 hodnocení

Výrobce: GOOD GOUT

EAN: 3770002327685

Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí. Určeno od ukončeného 10. měsíce, ke žvýkání. Pufované.Složení: 58 % bio bílá rýže, 25 % bio celozrnná rýže, 16 % koncentrát šťávy z bio jablek, 0,5 % koncentrát šťávy z bio řepy, 0,2 % šťávy z bio borůvek, 0,2 % koncentrát šťávy z černé mrkve. Vitamín B1. Bez lepku. Může obsahovat stopy sóji, mléka a sezamu.
Skladování: Skladujte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 5 dnů. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.
Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali rýžové mini koláčky, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.
Potravina pro zvláštní výživu.
Dodavatel: Health Academy s. r. o., Zbraslavská 22/49, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5. Výrobce: BBB - 23 rue Balzac - 75406, Paris Cedex. Hmotnost: 40 g. Výrobek ekologického zemědělství. Země původu: Vyrobeno v Holandsku.

Parametry

BaleniSáček
Katalogové číslo27685
PohlavíPro holky i kluky
Věk od0,83
Země původuHolandsko
ZnačkaGood Gout

Cena od 64 Kč - 95 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s borůvkami 40 g

  • Historie ceny Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s borůvkami 40 g

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s borůvkami 40 g. Porovnání obchodů, které prodávají Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s borůvkami 40 g.

  • Související položky