SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3 PS3

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3 PS3
0
0 hodnocení

Výrobce: Activision

EAN: 5030917096761

Výrobní číslo: 100002643697

GAP30135
CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3 PS3
COD Modern Warfare 3 PS3
Vyšlo: 8.11.2011
Lokalizace: Anglická verze
Hra nabídne hned 15 misí, které hráče vezmou skoro po celém světě. Jednu misi budete hrát jako příslušník ruské agentury, další za SAS, chybět nebude ani tankový střelec.
Celá hra má začít invazí ruských vojáků na Manhattan a celou šarvátku má ukončit střet v Dubaji.
Jako ruský agent doprovázíte letadlem ruského prezidenta do USA, aby podepsal mírovou smlouvu. Tomu chce ale zabránit Vladimir Makarov, který na letadlo zaútočí s cílem unést ruského prezidenta a jeho dceru. Nakonec se zmocní jen prezidenta, protože mírová smlouva je podle něj zkažená. Následuje mise, která sleduje kapitána Johna Price, Soapa a Yuriho v Africe, kteří sledují obchodníky se zbraněmi. Poté se rozjede docela divoký kolotoč, který bude obsahovat následující mise:
Dharmasala – Indie, New York – USA, Město v Sierra Leone, Londýn – Anglie, Mogadišo – Somálsko, Hamburg – Německo, Paříž – Francie, Praha - Česká republika, Hrad na českých horách, Berlín – Německo, Kreml v Moskvě – Rusko, Dubaj - Spojené arabské emiráty, Washington
Na hru pro jednoho hráče navážeme multiplayerem. Ten bude obsahovat hned 20 map - Alpha, Alps, Bootleg, Bravo, Brooklyn, Carbon, Coast, Dome, Exchange, Hardhat, Interchange, Lambeth, Meteora, Mogadishu, Paris, Plaza 2, Radar, Seatown, Underground a Village. Chybět nebude ani populární kooperativní režim Spec Ops, který bude mít dva herní módy.
Prvním je Survival, kde budou mise Carbon, Dome, Radar, Seatown a Village. Druhým módem je Mission, ve kterém jsou levely Civilian Rescue, Flood the Market, Invisible Threat, Little Bro's, Out of Africa, No Fly Zone a Wing Man.

Cena od 338 - 444 v 2 obchodech

Obchody, které prodávají CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3 PS3

GRUSO.cz
PS3 - Call of Duty: Modern Warfare 3
Přejít do GRUSO.cz

444 skladem

whaat.cz
ACTIVISION PS3 - Call of Duty: Modern Warfare 3 (5030917096761)
Přejít do whaat.cz

356,44 doba dodání neznámá

  • Historie nejnižší ceny CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3 PS3

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky