SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Benlemi Dětská postel domeček Tery s bočnicí 90x200 cm - Černá

Benlemi Dětská postel domeček Tery s bočnicí 90x200 cm - Černá
0
0 hodnocení

Výrobce: Benlemi

Dřevěnou domečková postel Tery s bočnicí pro malé indiány

Představuje si často vaše dítě, že je neohroženým indiánem, který bojuje za svá práva s kovboji, bandity nebo i nepřátelskými kmeny z Divokého Západu?

S dětskou postelí domeček Tery s bočnicí to zvládne každý malý rošťák velmi jednoduše. Vytvoří si z jeho čtyř stěn neproniknutelné týpí, ze které se snadno ubrání všemu nebezpečí, které na něj číhá mimo jeho základnu.

A pokud si váš potomek bude chtít přivést kamarády, kteří mu v obraně pomohou, není v tom žádný problém – vlezou se do jeho improvizovaného stanu všichni, postýlka je velmi prostorná a unese bez potíží 150 kilogramů.

Bočnici si připevníte, na kterou stranu budete chtít nebo ji můžete kdykoliv sundat. Postel domeček Tery má dvě střešní boční laťky, které nejsou součástí nosné konstrukce postele. Vy tak nemusíte mít ani jednu, můžete namontovat pouze jednu nebo i obě laťky.

Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.

→ ZDE si stáhnete montážní návod.

→ ZDE si stáhnete montážní návod pro variantu od šířky 120 cm.

Obchody, které prodávají Benlemi Dětská postel domeček Tery s bočnicí 90x200 cm - Černá

Aktuálně nenabízejí žádné obchody.

Dříve prodávaly obchody:

BENLEMIBENLEMI
  • Historie ceny Benlemi Dětská postel domeček Tery s bočnicí 90x200 cm - Černá

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Benlemi Dětská postel domeček Tery s bočnicí 90x200 cm - Černá. Porovnání obchodů, které prodávají Benlemi Dětská postel domeček Tery s bočnicí 90x200 cm - Černá.

  • Související položky