SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Antracitově šedá lenoška Max Winzer Norris Velor

Antracitově šedá lenoška Max Winzer Norris Velor
0
0 hodnocení

Výrobce: Max Winzer

EAN: 4052431021532

Výrobní číslo: 2910-1100-2051714-F01-KUN

Existuje snad lepší kousek nábytku k nekonečnému lenošení, než ten, který mu svým jménem vzdává hold? Tahle lenoška od Max Winzer vám bude dokonalým společníkem při každodenním zaslouženém odpočinku.
Na výběr máte při koupi lenošky z několika typů potahu: Velor je potah připomínající velur, Velvet už od pohledu evokuje samet a řadu Structured si zamilujete pro potah z výrazně prošívané textilie.
O značce:
Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.
Co je to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.
A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Cena 11 099 v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Antracitově šedá lenoška Max Winzer Norris Velor

Bonami
Antracitově šedá lenoška Max Winzer Norris Velor
Přejít do Bonami

11 099 skladem

  • Historie nejnižší ceny Antracitově šedá lenoška Max Winzer Norris Velor

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky