SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Andalea MC/9045 Policeman Komplet L/XL černá

Andalea MC/9045 Policeman Komplet L/XL černá
0
0 hodnocení

Výrobce: ANDALEA

Kategorie: Pánské erotické prádlo Typ: Erotické komplety Výrobce: AndaleaLatexový strážce zákona – co více působí na touhu, nebo na pocit bezpečí po boku takového tvrďáka? Odpověď na tuto otázku popravdě není důležitá! Důležité je to, že oblek policisty splní svůj účel v zátiší Vaší ložnice - přidá na milostném apetitu během Vašich schůzek a naplní erotické fantazie Vaší partnerky. Dvoudílný komplet Andalea to je návrh pro muže, kteří se dobře cítí v latexu a přiléhavém spodním prádélku. Představujeme Vám tedy přiléhavou košilku s krátkými rukávy, šedými reflexními pruhy a policejním odznakem a černé, lesknoucí se boxerky ozdobené obdobnými detaily. Otevíráme před Vámi svět plný touhy!Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Andalea

Parametry

VelikostL/XL
barvačerná

Cena 952 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Andalea MC/9045 Policeman Komplet L/XL černá

Upozornění

Na této stránce se může vyskytovat nevhodný obsah pro mladistvé.
Pro vstup na tuto stránku musíte být starší 18 let a souhlasit, že neposkytnete přístup k obsahu nezletilým či jinak nezpůsobilým osobám.


Souhlasím a jsem starší 18 let Odejít

  • Historie ceny Andalea MC/9045 Policeman Komplet L/XL černá

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Andalea MC/9045 Policeman Komplet L/XL černá. Porovnání obchodů, které prodávají Andalea MC/9045 Policeman Komplet L/XL černá.

  • Související položky