SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Andalea MC/9042 Komplet S/M černo-bílá

Andalea MC/9042 Komplet S/M černo-bílá
0
0 hodnocení

Výrobce: ANDALEA

Kategorie: Pánské erotické prádlo Typ: Erotické komplety Výrobce: AndaleaTřídílný komplet pánského spodního prádla od firmy Andalea se špetkou erotičnosti. Jestli Tvoje žena miluje eleganci, tak je to ideální řešení. Netradičním způsobem můžete do Vašeho vztahu přivést hravý a zábavný element korespondující s Vašimi erotickými touhami. Nejdůležitější částí jsou boxerky ušité z černé, elastické látky. Mužství zakrývá latex… bílé barvy! Jeho největší výhodou je bezpochyby možnost rychlého odepnutí! Navíc je v horní části ozdoben černým motýlkem. Na sexy eleganci ještě přidá bílý límeček na krku s černým motýlkem a bílé manžety s černými knoflíčky. Už pociťuješ tu neuvěřitelnou atmosféru…?!Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Andalea

Parametry

VelikostS/M
barvačerno-bílá

Cena 979 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Andalea MC/9042 Komplet S/M černo-bílá

Upozornění

Na této stránce se může vyskytovat nevhodný obsah pro mladistvé.
Pro vstup na tuto stránku musíte být starší 18 let a souhlasit, že neposkytnete přístup k obsahu nezletilým či jinak nezpůsobilým osobám.


Souhlasím a jsem starší 18 let Odejít

  • Historie ceny Andalea MC/9042 Komplet S/M černo-bílá

Zobrazit historii ceny Andalea MC/9042 Komplet S/M černo-bílá

Historie nejnižsí ceny Andalea MC/9042 Komplet S/M černo-bílá. Porovnání obchodů, které prodávají Andalea MC/9042 Komplet S/M černo-bílá.

  • Související položky