SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Andalea MC/9004 Pánské boxerky S/M černá

Andalea MC/9004 Pánské boxerky S/M černá
0
0 hodnocení

Výrobce: ANDALEA

Kategorie: Pánské erotické prádlo Typ: Sexy boxerky Výrobce: AndaleaSkutečný macho, to jsou boxerky od firmy Andalea! Moderní spodní prádlo, a především to pánské, se v dnešních dobách vyvíjí zajímavým směrem. Latex se nám většinou pojí s erotickým spodním prádlem, ale tento model je úplně z jiného světa, ve kterém se pojí každodenní styl se smyslností. Boxerky jsou celé ušité z latexové, černé, elastické látky, která krásně ladí s postavou. Muž by řekl, takové vyladění postavy, jak podmanivé, ukazující odvahu majitele, sexy pocit vlastní erotické hodnoty! Černé, nelesklé lemování kolem mužské chlouby a ten stříbrný zip uprostřed! Vytvořte své nové erotické příběhy s účastí těchto boxerek.Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Andalea

Parametry

VelikostS/M
barvačerná

Cena 577 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Andalea MC/9004 Pánské boxerky S/M černá

Upozornění

Na této stránce se může vyskytovat nevhodný obsah pro mladistvé.
Pro vstup na tuto stránku musíte být starší 18 let a souhlasit, že neposkytnete přístup k obsahu nezletilým či jinak nezpůsobilým osobám.


Souhlasím a jsem starší 18 let Odejít

  • Historie ceny Andalea MC/9004 Pánské boxerky S/M černá

Zobrazit historii ceny %item%

Historie nejnižsí ceny Andalea MC/9004 Pánské boxerky S/M černá. Porovnání obchodů, které prodávají Andalea MC/9004 Pánské boxerky S/M černá.

  • Související položky