SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Adaptér Dell / Mini DisplayPort na HDMI

Adaptér Dell / Mini DisplayPort na HDMI
0
0 hodnocení

Výrobce: Dell

EAN: 5397063212934

Výrobní číslo: 470-13629

Adaptér odpovídá specifikaci DisplayPort verze 1.1a a přináší pravou kvalitu úpravy a zobrazování videa DisplayPort. Specifikace DisplayPort 1.1a umožňuje, aby mezi zdrojem a zobrazovacím zařízením videa byla delší vzdálenost, aniž by to snížilo kvalitu obrazu.

Funkce a výhody

Adaptér převádí signály konektoru Mini DisplayPort na port HDMI

Adaptér Dell Mini DisplayPort na HDMI umožňuje přehrávání videa z libovolného stolního počítače nebo notebooku s videovýstupem Mini DisplayPort na různých displejích s konektorem HDMI. Splňuje specifikace rozhraní DisplayPort verze 1.1a a podporuje maximální rozlišení obrazu 1080p. Tento univerzální adaptér zajišťuje kvalitní obraz na všech zařízeních od monitorů po projektory.

Zobrazování mobilního obsahu na velké obrazovce

Tento adaptér umožňuje zobrazovat videoobraz z počítače nebo notebooku a na libovolném monitoru, projektoru nebo televizoru HDTV se vstupem HDMI. Pokud má vaše zařízení výstup DisplayPort, zajistí tento kompaktní adaptér hladký převod. Díky němu si můžete užívat filmů na domácím projektoru, udělat ze stolního počítače rozšířenou pracovní stanici nebo ve škole i v práci představovat prezentace.

Užívejte si křišťálově čistého videa

Adaptér Dell Mini DisplayPort na HDMI podporuje rozlišení až 1080

Cena 617 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Adaptér Dell / Mini DisplayPort na HDMI

  • Historie ceny Adaptér Dell / Mini DisplayPort na HDMI

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Adaptér Dell / Mini DisplayPort na HDMI. Porovnání obchodů, které prodávají Adaptér Dell / Mini DisplayPort na HDMI.

  • Související položky