Vánoce s produkty GS

Oslavte vánoce s produkty GS a využijte dopravy zdarma na Pilulka.cz. Každý si vybere dárek pro sebe, nebo pro své blízké. Univerzálním dárkem je GS Hlíva se zázvorem 120 + 30 tablet s dárkem od Fotolabu uvnitř balení. Hlíva podporující imunitu, funkce dýchacích cest, trávení a vitalitu je zde doplněna o mnohonásobné účinky zázvoru a unikátního ORIENT komplexu ze vzácných orientálních bylin.

 

 

GS Condro Diamant obsahuje glukosamin sulfát pro správnou funkci kloubní chrupavky a revoluční komplex FORTESCIN®, který pečuje o okolí kloubu, kloubní pouzdra, vazy a šlachy. V balení 12 tablet ho koupíte za 499 Kč.

 

Pro podporu paměti, soustředění, činnosti kardiovaskulárního systému a prokrvení mozku a končetin je zde GS Ginkgo 60 Premium 90+30 tablet s dárkem uvnitř balení za cenu 339 Kč. Přípravek navíc obsahuje hořčík a výtažky z hlohu a gotu koly.

 

GS ExtraStrong Multivitamin 60+30 tablet za 249 Kč s dárkem od Fotolabu obsahuje 100% vyvážené složení vitamínů a minerálů s extra dávkou vitamínu C, luteinu, activinu a echinacey je extra silý a extra účinný.

 

GS Megalecitin 1325 120+60 kapslí za 259 Kč s dárkem obsahuje silnou dávku lecitinu z geneticky nemodifikované sóji. Přípravek je ve formě měkkých želatinových kapslí a vyznačuje se vysokou vstřebatelností.

 

Pro muže je v nabídce GS Triomen Forte 80+40 kapslí s dárkem za 489 Kč. Přípravek se stará o zdraví mužské prostaty, močového měchýře a močových cest díky výtažkům ze slivoně africké, kořen macca zase podporuje mužnost, fyzickou kondici a plodnost a sibiřský ženšen má blahodárné účinky na vitalitu a fyzickou i duševní kondici.
GS Omega 3 Citrus je jedinečný přípravek obsahující přírodní rybí olej s citronovou příchutí s optimálním poměrem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA v potřebném množství pro zdravé srdce, mozek i zrak. Balení 60+30 kapslí s dárkem můžete koupit za 269 Kč.

 

A k rychlému usínání a sladkému spánku pomáhá GS Dormian Rapid 40+20 kapslí s dárkem za 239 Kč. Tento přípravek obsahuje účinou kombinaci extraktů z kozlíku lékařského, meduňky, mučenky a chmele ve vysokých dávkách pro odstranění potíží s usínáním, neklidným spánkem a častým probouzením.

 

 

Cena: 499 Kč

přejít do obchodu

 

Cena: 249 Kč

přejít do obchodu

 

Cena: 239 Kč

přejít do obchodu

 

Cena: 339 Kč

přejít do obchodu

 

Cena: 339 Kč

přejít do obchodu

 

Cena: 259 Kč

přejít do obchodu

 

Cena: 269 Kč

přejít do obchodu

 

Cena: 489 Kč

přejít do obchodu

 


Mall.cz